Skaidulinių Optinių Multimetras TL510C-50~+26dBm Nešiojamą Optinio Pluošto Galios Matuoklis + TL512 Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis 1310/1550nm

€67.89 Nemokamas pristatymas

Žymos: optinės galios, optinis multimetras, optinės galios matuoklis, Pigūs optinės galios, Aukštos Kokybės optinis multimetras, Kinija optinės galios matuoklis Tiekėjų.

Yra sandėlyje

Aprašymas

  • Modelio Numeris: TL510C+TL512
  • Prekės Pavadinimas: AUA

Skaidulinių Optinių Multimetras TL510C-50~+26dBm Nešiojamą Optinio Pluošto Galios Matuoklis + TL512 Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis 1310/1550nm

Įvadas TL510 nešiojamą Mini optinės galios matuoklis

tai kompaktiškas ir lengvai naudojamas testavimo priemonė optinio pluošto tinklų, kuris gali būti naudojamas absoliutus optinės galios matavimus, taip pat santykinių nuostolių matavimus optinių skaidulų. Jis yra sumanus, išvaizda, įvairių elektros matavimo, didelio tikslumo ir vartotojui savarankiškai kalibravimo funkcija su didelio efektyvumo-iki-kainos santykis.

Ypatybė:

Vartotojo savęs kalibravimo funkcija

Patogus LCD ekranas ir neprivaloma backlight LCD ekranas palaiko

naktį operacija

Galios matavimai dBm ar mw ir įterpties nuostoliai (dB)

Mažas baterijų naudojimas, daugiau kaip 120 valandų nuolatinio veikimo laikas

trys 1,5 V šarminės baterijos

Pasirinktinai 10 minučių Automatinio išjungimo funkcija

Naudojimas:

Telekomunikacijų priežiūros

Techninės priežiūros kabelinę televiziją

Bandymų Laboratorija optinių skaidulų

Kiti Optinio Pluošto Matavimai

Specifikacija: Tipas TL510A TL510C Bangos ilgis(nm) (800nm, kad 1650nm ) Detektorius InGaAs Matavimo Diapazonas dBm) -70~+10 -50~+26 Kalibruotas Bangos ilgis(nm) 850,1300,1310,1490,1550,1625(daugiau kalibruotas bangos ilgis gali būti pasirinktinai), Rezoliucijos(dB) Tiesinės 0,1% arba netiesinės 0.01 dBm Jungtis SC, FC,ST/ Universal 2.5 mm adapteris Maitinimo 3pcs AAA Baterijos baterijų Veikimo Laikas 240 h su 1.5 V Baterijos(3) Veikimo Temperatūra, (o, C) _ 10 ~ +50 Saugojimo Temperatūra( oc) _ 20 ~ +70 Darbo valandų >120 valandų ( be foninio apšvietimo Santykinė Drėgmė 90% (+30C ) Svoris 160 g

Paketų sąrašo:

1 x TL510C galios matuoklis

1 x Nešiojimo dėklas

1 x ST,FC,SC jungtis

1 x anglų vadovas

TL512 Optinės Šviesos Šaltinis

Tai TL512 optinės šviesos šaltinis gali suteikti 1310/1550nm ilgiai yra vienos rūšies pluošto. Kartu su TL510 optinės galios matuoklis, jis yra puikus sprendimas šviesolaidinį tinklą apibūdinimą.

Privalumai

1.Kompaktiškas dydis ir padoraus išvaizda

2.CW, 270Hz,1KHz,2KHz

3.moduliacijos kiti ilgiai.

4.Didelis stabilumas produkcijos powe

5.Backlight LCD ekranas palaiko naktį operacija

6.Didelis LCD ekranas, paprastas valdymas

7.Alternatyvūs 10 minučių Auto-off funkcija išsaugoti baterijos veikimo laikas

Programos

Telekomunikacijų priežiūros

Techninės priežiūros kabelinę televiziją

Optinio Pluošto Laboratorinių Bandymų

Kiti Optinio Pluošto Matavimai

Specifikacijos

Modelis

TL-512 Optinės Šviesos Šaltinis

Spinduolis

FP-LD

bangos ilgis (nm)

1310/1550nm (850/1300nm gali būti pasiūlyta paprašius)

Jungtis

FC/UPC (SC/ST kaip neprivaloma)

Išėjimo galia

>[email protected]/1550nm

Išėjimo stabilumo(dBm)

+-0.04 @20 Laipsnis @15min

Moduliavimo

CW/270Hz/1KHz/[email protected]

Galia

3pcs AAA baterijos

Skaidulų tipas

SM

Darbo laikas(h)

40

Darbinė temperatūra(Laipsniai)

-10~+50 nuo 0 iki 95%RH (be kondensacijos)

Saugojimo temperatūra(Laipsnių)

-20~+70 nuo 0 iki 95%RH (be kondensacijos)

Matmuo(mm)

130×63×29

Svoris (g)

160

pakuotė

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 24cm x 15cm x 10cm (9.45in x 5.91in x 3.94in)
  • Pakuotės Svoris: 0.8kg (1.76lb.)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Reitingas: 0 out of 5 (0 votes)

Parašyti atsiliepimą

Reitingas